Pages

Önce partili arkadaşlarımın sandığından çıkmak istiyorum


Önce partili arkadaşlarımın sandığından çıkmak istiyorum
Zeytinburnu halkı'nın büyük ilgisiyle karşılaşan Sarıgül'ü yurttaşlarının sevgisi ve ilgisi çok mutlu etti.

Mustafa Sarıgül ahde vefaya önem verir. Geldiği yeri unutmaz. Bana soruyolar neden Zeytinburnu'ndasın diye? Zeytinburnun'da ön seçimi kazarak milletvekili oldum. Zeytinburnu'nun bereketine inanıyorum.Bugün İstanbul için dönüm noktası.Biz büyük bir heycanla, hiç bir siyasi parti farkı gözetmeksizin sorunları bir bir çözmeye geliyoruz.Çabamız gayretimiz bireysel değil, toplumsaldır. Bu mücadele hepimizin mücadelesidir. Bu meydanda dipten gelen bir dalga var. Bu dalgayı kimse durduramaz!

İstanbul'da yoldan geçerken o enerjiyi gördüm. Balkonlardaki yurttaşlarımın sevgisini gördüm. İstanbul'da değişim zamanı geldi.Dünkü havaya bakın bugün kü havaya bakın. Bugün Zeytinburnu'nda doğan güneş İstanbul'a güneş gibi doğacak olan gücümüzün güneşidir.

1987 yılında Allah'ım bana burada milletvekili olmayı nasip etti. Önce Allah'ımın izniyle sonra Zeytinburnu'ndaki yurttaşlarımınız izniyle perşembe günü, CHP İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı olacağım.Tüm yurttaşlarımı sevgi ile kucaklayacağım. Sadece bana oy verenleri değil bana oy vermeyen yurttaşlarımı da kucaklayacağım.
İstanbul'da barışın, sevginin anahtarını Büyük Şehir Belediyesi'nden almanın zamanı geldi. İstanbul'u siz yöneteceksiniz, geleceği siz tayin edeceksiniz.
İstanbul'da 20 yıldır yaptıklarına çok teşekkür ederiz ama biz daha iyisini yapacağız.

Önce partili arkadaşlarımın sandığından çıkmak istiyorum. Sonra Allahîn izniyle yurttaşlarımın sandığından çıkmak istiyorum. Sarıgül atamayla, tayinle göreve gelmez. Sarıgül demokrasiye inanır.

30 Mart akşamı Taksim'de yurttaşlarımızla olacağız.

Hava'nın soğukluğuna rağmen, sevgimizin sıcaklığı İstanbula sığmayacak. Önce İstanbul'u sonra tüm Türkiye'yi saracaktır."
Mustafa Sarıgül Fan Sitesi

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlama biçimi olarak ANONİM şıkkını işaretleyebilirsiniz